Co ubrać na stopy w jesienną pogodę?

Utarty stereotyp o kobietach mówi, że wykazują nadzwyczajną słabość do obuwia. Pomimo powszechnej opinii nie każda z pań kocha jednak uganiać się po butikach w celu wyszperania ładnej pary, jaka będzie łączyła w sobie kilka własności tj: komfort systematycznego noszenia, elegancja i właściwa rozmiarówka. Ponadprzeciętnym trudnością okazuje się konieczność zainwestowania w stosowne obuwie przeznaczone na sezon jesienny. Z jakiego powodu? O tym poniżej!

Jaki model do czego się nadaje

Botki do kostki (źródło: primastradaesklep.pl)

Dużym kłopotem kobiet jest biegłość w znalezieniu takich butów, jakie nie będą jedynie ładne, ale przede wszystkim znakomicie komponujące z wszelkimi wariantami noszonej garderoby. Swoista uniwersalność z kolei wcale nie jest cechą cechującą wszelkie rodzaje obuwia. Ciężko bowiem, aby przykładowo standardowe kozaczki z zamszu idealnie nadały się na czas od listopada do grudnia, a więc w porze typowo deszczowej. Jednakowo również jest przy balerinach, które są znakomitym wyborem, ale wyłącznie na dni letnie bądź słoneczną wiosnę. Co zatem nabyć na jesień, aby nie żałować ulokowanych funduszy? Strzałem w dziesiątkę okazują się modne botki do kostki, które są one zarówno wygodne w codziennym użytkowaniu, jak również wielce stylowe. Właśnie to, iż są one nie za wysokie, ale też nie za niskie powoduje, iż świetnie komponują się z przeróżnymi ciuchami – z jednej strony będą harmonizowały z sukienkami czy spódnicami, a z drugiej również do spodni albo jeansów.

Styl, klasa, elegancja – to co najważniejsze

Botki na koturnie (źródło: primastradaesklep.pl)

Wcześniej scharakteryzowany typ obuwia damskiego projektowany jest w oparciu o rozmaite designy. Wyjątkowo ciekawe estetycznie prezentują się botki na koturnie. Są one przeważnie bardzo popularne i w większym stopniu wygodne w noszeniu niż standardowe modele na obcasach. Od pewnego czasu wzorowo zamieniają one obuwie na klockach, które sukcesywnie odchodzą do lamusa, uznawane za nieco przestarzałe. Platformy poza tym, iż są gustowne potrafią też w zupełności przeistoczyć postawę. Przedłużają kończyny, czynią, że figura przedstawia się seksowniej, a spodnie leżą znacznie ładniej. Nie ma problemu z marszczącymi się nogawkami. Nie redukujemy również swej figury, przywdziewając nawet odważne spódnicę do kostek. Na taki gatunek obuwia powinny się zdecydować w w zasadniczej mierze te panie, które są niskie i dotychczas odtrącały spodnie z wysokim stanem czy nieco dłuższe sukienki.

Inwestycja na lata

Botki na obcasie (źródło: primastradaesklep.pl)

Nabywając lepsze jakością obuwie, bez znaczenia czy botki na obcasie, koturnie czy szpilce, mamy z głowy coroczną wymianę obuwia. Jest to z jednej strony duża oszczędność czasu, a z drugiej również widoczna obniżka środków pieniężnych wydawana na buty. Kupując solidne, wytrzymałe i wytworne pary w znakomitych salonach i od przetestowanych wytwórców mamy gwarancję dokonania inwestycji na kilka sezonów. Patrz zatem, gdzie się kierujesz na zakupy i miej świadomość, iż czasem o wiele lepiej jest trochę dopłacić po to, aby móc korzystać nabytego obuwia przez dłuższy czas. Zwróć więc uwagę na jakość materiału, z jakiego są one wykonane, sposób ich wykończenia i wygląd wizualny konkretnego typu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *