Salony/Gabinety kosmetyczne w mieście Krakowie

Każdy z nas wie, że ciało wymaga stałej opieki i pielęgnacji. Wakacje są świetnym momentem na skorzystanie z zabiegów, mających na celu oczyszczenie naszego ciała i naładowanie go nową energią. W tym celu, przejrzeliśmy oferty głównych salonów kosmetycznych s okolic Krakowa. Oto krótka charakterystyka tych bardziej znanych gabinetów.

Salon kosmetyczny Laime w Krakowie działa w branży od wielu lat, dzięki temu personel posiada duże doświadczenie i jest gotowy pomóc w każdym przypadku. Każdy klient Kliniki Urody Laime ma możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji kosmetologicznych, połączonych z analizą stanu skóry przy pomocy dermoskopu cyfrowego.

Salon kosmetyczny Looksus działa na rynku już kilkanaście lat. Stąd też możemy mieć pewność, że świadczone przez nich usługi są wysokiej jakości. Właściciele otwarci są na zapotrzebowania społeczeństwa, dlatego też salon świadczy usługi zarówno dla Pań jak i dla Panów. W ofercie gabinetu znajdziemy zabiegi na dłonie, zabiegi stup, zabiegi twarzy i całego ciała. Zabiegi upiększające realizowane są przez wykształconą, profesjonalną stylistkę. Salon naprawdę warty uwagi.

Salon kosmetyczny Mariacki SPA usytuowany jest w samym centrum Krakowa, tuż przy Rynku Głównym. To na samym początku daje ogromny atut w postaci dostępności dla praktycznie każdego w Krakowie. Gabinet ten również świadczy usługi z podstawowej gamy zabiegów kosmetycznych. Dodatkowo, czego nie znaleźliśmy w ofercie salonu Looksus, mamy możliwość zakupu kosmetyków do pielęgnacji w domu. Dodatkowym atutem tego salonu kosmetycznego jest fakt, że w swoich szeregach posiada on chirurga stylistę. To otwiera gabinet na nowe kierunki w dziedzinie urody i stylizacji.

Gabinet kosmetyczny Orchidea ma trochę inną charakterystykę działania aniżeli dwa przytoczone wcześniej. Tutaj, oprócz podstawowych zabiegów kosmetycznych mamy do dyspozycji bardzo szeroką gamę masaży. Ich zróżnicowanie jest bardzo duże i pozwala na odprężenie całego ciała. Reszta oferty to oczywisty standard, który powinien istnieć w każdym salonie kosmetycznym: najlepszej jakości kosmetyki, możliwość ich odkupienia do kuracji domowej, profesjonalna kadra czy zróżnicowanie oferowanych zabiegów kosmetycznych.

Przytoczone wyżej salony kosmetyczne, to czołowe tego typu punkty jeśli chodzi o okolice Krakowa. To tam możemy się zrelaksować i poprawić samopoczucie poprzez upiększanie własnego ciała.

One Response to Salony/Gabinety kosmetyczne w mieście Krakowie

  1. Aaalaaa pisze:

    Fajnie że podałaś te lokalizacje, na pewno kiedyś skorzystam z tej informacji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *