Dobór butów dla każdej z Pań jest szczególnym momentem

źródło: primastradaesklep.pl

Na rynku osiągalne są przeróżne kategorie butów, jakie są zróżnicowane pod względem zarówno cenowym, jak również konkretnych modeli, kolorystyki oraz fasonów. O istnym szaleństwie można wprawdzie mówić szczególnie w odniesieniu do obuwia damskiego, których w pobliskich butikach, hurtowniach czy salonach zdecydowanie nie brakuje. Czasem jednak, w ogromie rozmaitości, nie lada sukcesem jest odkrycie jednego, praktycznego modelu, jaki w pełni podoła oczekiwaniom dość wybrednym niekiedy paniom.

Kiedy wybrać uniwersalność:

Kolorowe japonki (3*)

Kolorowe japonki (3*)

Stojąc na przeciw regałów pełnych rozlicznych butów, trudno jest od razu stwierdzić, która para będzie leżała jak ulał i sprawdzi się w trakcie codziennego użytkowania. Ponadto nie bez znaczenia, głównie dla pań, pozostaje estetyka wybieranego obuwia. Jak zatem połączyć luksus noszenia z niebanalnym designem? Najlepszym środkiem na ten jak rozpowszechniony dylemat kobiet wykazują się niezrównane baleriny. Z zapałem nabywane przez nasze małżonki w przeróżnych grupach wiekowych, dostępne są praktycznie w każdej jednej placówce dystrybuującej obuwie. Powszechne, wygodne, a do tego nietuzinkowe wizualnie. Doskonale sprawdzają się, w charakterze elementu dziennej garderoby w sezonie jesiennym, wiosennym oraz letnim. Doskonałe dla dziewczyn preferujących chodzenie pieszo. Bajecznie harmonizujące z sukniami, spódnicami, ale również i zwykłymi spodniami czy jeansami.

Wariant dla elegantek

Czerwone czółenka (1*)

Czerwone czółenka (1*)

Nie zawsze jednak płaski obcas prezentuje się dobrze. Nie wypada w standardowych balerinach pojawiać się chociażby damom robiącym karierę w korporacji czy znamienitej firmie albo instytucji państwowej. Wtenczas konwenanse nakazuje ubiór schludny, lecz stylowy równocześnie. Banalne balerinki nie będą toteż dobrym wyjściem, gdyż są one oczywiście za skromne. Ich równie z zapałem wybieranym substytutem mogą być natomiast piękne czółenka, które pod względem komfortu noszenia są w zasadzie mało różniące się od wcześniej wspomnianych par płaskich. Różnica tkwi tylko w podstawie, a precyzyjniej w wysokości obcasa. Podczas gdy baleriny nie mają klocka, platformy czy szpilki czółenka już tak. Nie trudno jednakże wyszukać rodzaj stonowany wzorem, jednorodny kolorystycznie, delikatny i nierzucający się w oczy, ale za to dobrze wyprodukowany oraz precyzyjnie wykończony. Wysokość obcasa jest zaś przeróżna, w zależności od preferencji kupującej.

Na luzie

Czarne balerinki (2*)

Czarne balerinki (2*)

W czasie wakacyjnym, gdy na zewnątrz dominuje żar dość eleganckie buty nie spisują się zbyt dobrze. Nie trudno bowiem o odparzenia, odgniotki czy zaczerwienia utrudzonych stóp. Pamiętać trzeba, iż to właśnie stopy są jedną z części ciała, jaka najmocniej się poci. By nie nabawić się problemów skórnych, a przy okazji nie nadwyrężać nóg, powinno się poza okresem pracy odstawić modele na na koturnach czy obcasach na rzecz prostych japonek. Ich zaletą jest przede wszystkim przewiewność. Leciutkie wagowo nie obciążają też kończyn, a nawet wywołują uczucie spacerowania na boso. Osiągalne w każdym jednym sklepie z butami, nierzadko także w popularnych sieciówkach. Niskie cenowo i rozpowszechniane w niezwykle dużym kalejdoskopie kolorystycznym. Zupełnie zgrabne, z szerszym paseczkiem, z dekoracjami, jaskrawe kolorem albo stonowane barwą, z elementów skórzanych bądź płócienne – co która z pań woli.

Źródła

  1. http://www.primastradaesklep.pl/buty-damskie/czolenka
  2. http://www.primastradaesklep.pl/buty-damskie/baleriny
  3. http://www.primastradaesklep.pl/buty-damskie/japonki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *